НОВОСТИ УКРАИНСКОЙ ПСИХИАТРИИ
Более 1000 полнотекстовых научных публикаций
Клиническая психиатрияНаркологияПсихофармакотерапияПсихотерапияСексологияСудебная психиатрияДетская психиатрияМедицинская психология

Книги »  «Він любив Вас, люди!». Доля лікаря Казимира Дубровського: Нарис, спогади, документи, творчість »
Упорядник О. Іщук

ПІСЛЯМОВА

* Публікується за виданням:
«Він любив Вас, люди!». Доля лікаря Казимира Дубровського: Нарис, спогади, документи, творчість / Упорядник О. Іщук. — Сарни, 2015. — 140 с.

У натовпі всі люди схожі. Але варто поспілкуватися, і уважний спостерігач побачить, що та чи інша людина незвичайна, не схожа на інших. Неординарна людина — це завжди цікаве явище і привід задуматися про те, що для особистості немає кордонів вдосконалення. Це завжди причина поміркувати і про свої власні досягнення. Неординарна людина — це завжди розвинена система власних поглядів і достатня сміливість, щоб жити відповідно з цими поглядами, не боятися думок, щоб не тремтіти перед засудженням. Справді глибока особистість не буде прагнути стати неординарною.

Шукайте те, що вам подобається, і ставайте все краще і краще. Рано чи пізно ви зрозумієте, як застосувати свої знання на користь іншим людям. А значить, станете для них незвичайними і цікавими. Найважливіше — це сміливість і віра в мрію. Неординарна людина завжди живе прагненням до самовдосконалення. Це виходить природньо. Досить просто мати свою мету та трудитися щодня. Тоді ви змусите світ здивуватися. Саме так жив талановитий лікар-психотерапевт, психолог, художник, поет та письменник і просто унікальна людина Казимир Маркович Дубровський.

« Назад


© «Новости украинской психиатрии», 2017
Редакция сайта: editor@psychiatry.ua
ISSN 1990–5211